0
Reikia pagalbos?

Kalendoriai, bloknotai

Firminiai kalendoriai, firminiai bloknotai Jūsų reklama gali lydėti net kasdienius ritualus.

Kalendoriai, bloknotai – tai neatsiejama kasdienybės dalis. Čia žymime įvykius, svarbių susitikimų laikus, paliekame kitus aktualius užrašus. Todėl kalendorius su Jūsų įmonės logotipu ar originalus firminis bloknotas gali būti praktiška bei veiksminga verslo dovana, taip pat atliekanti ir reklaminę paskirtį.

Vardiniai kalendoriai padės prisiminti svarbias šventes: surašykite giminaičių, draugų, bendradarbių, partnerių gimtadienių datas, o mes jas pažymėsime kalendoriaus dienos langelyje. Kalendoriuje galima įamžinti įsimintiną įvykį. Sukurkite savo šventės kalendorių ir malonūs prisiminimai džiugins Jus kiekvieną darbo dieną. Pasinaudoję mūsų kalendorių ir bloknotų gamybos paslaugomis,  visada būsite įvykių sūkuryje: sujungti į glaudų partnerių, draugų, artimųjų tinklą.

Siūlome tiek maketavimo, tiek kalendorių spaudos paslaugas. Kalendorių galite pasirinkti iš gausybės siūlomų variantų: sieniniai, darbo, stalo, asmeniniai, foto kalendoriai. Taip pat siūlomi skirtingų formatų, skirtingos popieriaus spalvos bei rūšies firminiai bloknotai: susegti ar suklijuoti bloknotai, bloknotai su viršeliu ar be viršelio, su magnetiniu arba pakietintu pagrindu. Siūlome ne tik bloknotų spausdinimo paslaugas, bet ir maketavimo paslaugas. Bloknotai – kaip ir firminiai kalendoriai – pritaikomi pagal Jūsų norus ir pageidavimus.

Gamybos tiražas – nuo 1 vnt.

Kviečiame su mumis susisiekti – pateiksime Jūsų poreikiams tinkamiausią individualų pasiūlymą.

Susisiekite su mumis ir gausite atsakymus į visus klausimus. Kontaktai
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Facebook