0
Reikia pagalbos?

Spaudos paslaugos

Kokybiškos spaudos paslaugos – didelis žingsnis į verslo sėkmę.

Siekdami maksimalių rezultatų, teikiame platų leidybos ir spaudos paslaugų spektrą, o dirbdami laikomės aukščiausių kokybės standartų. Spaudos paslaugos teikiamos, naudojant moderniausią įrangą ir inovatyvias technologijas: naudojamos ofsetines, šilkografijos, skaitmenines ir plačiaformates spaudos mašinas bei kirtimo presus.

Mūsų teikiamos spaudos paslaugos

Priešspausdiminiai darbai:

  • Teikiame dizaino paslaugas;
  • Ruošiame maketus spaudos darbams.

Spaudos darbai:

  • Skaitmeninė spauda.

Skaitmeninė spauda – tai pažangus spausdinimo tipas, tinkamas įgyvendinti mažo tiražo užsakymus per trumpą laiką. Skaitmeninės spaudos dėka taupomas laikas ir lėšos. Skaitmeninei spaudai naudojame laiko patikrintas, aukštos kokybės spaudos mašinas: XEROX, ROLAND, MIMAKI.

  • Ofsetinė spauda.

Ofsetinė spauda – tai spausdinimo tipas, kuris Jums padės sutaupyti lėšas, leidžiant didelį tiražą. Spausdinimo metu dažai pirmiausia perkeliami ant specialaus guminio pagrindo ir tik po to liejami ant gaminio paviršiaus. Šiuo metodu galima spausdinti ant popieriaus, kartono, plastiko ar kitų plokščio paviršiaus medžiagų. Ofsetinei spaudai naudojame “Heidelberg” spaudos mašiną.

  • Didelio formato spaudos paslaugos.

Naudodami plačiaformatės spaudos mašinas, galime atspausdinti didelių išmatavimų spaudos gaminius.

Pospaudiminiai darbai:

Tai darbai, kurie yra atliekami, pasibaigus spausdinimo procesui. Pospaudiminius darbus atliekame su numeratoriais, bigatoriais, kirtimo presais, giljotinomis, surišimo mašinomis.

Mūsų siūlomos spaudos paslaugos išsiskiria puikiu kokybės ir kainos santykiu. Spaudos gaminių kainos priklauso nuo pasirinkto spausdinimo būdo bei spausdinimo medžiagos.

Pagal Jūsų poreikius, pateiksime labiausiai tinkantį pasiūlymą, tad kviečiame kviečiame susisiekti su mumis.

Susisiekite su mumis ir gausite atsakymus į visus klausimus. Kontaktai
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Facebook