0
Reikia pagalbos?

Spauda ant drobės

drobesSpauda ant drobės (nuotraukos ant drobės)  galimybė naujam gyvenimui prikelti senas fotografijas.

Spauda ant drobės – tai dailės šaka, kurioje fotografija derinama su tapyba. Tokia spauda ypatinga tuo, kad ji siūlo galimybę atkurti ne tik žymių tapytojų kūrinius, bet ir sukurti savo paveikslą, įamžinti gyvenimo akimirkas. Šis procesas prasideda nuo nuotraukos arba nuo reprodukcijos apdirbimo kompiuterine programa. Taip paruošta laikmena perduodama į dirbtuves. Plačiaformačiu spausdintuvu atvaizdas perkeliamas ant drobės. Tuomet drobė užtempiama ant porėmio. Prieš perduodant skaitmeną spausdinimui, ji yra kruopščiai apdirbama: atliekamos korekcijos, sutvarkomos spalvos, parenkami tinkami drobės išmatavimai. Drobės darbams dažniausiai naudojama stora arba plona natūrali drobės medžiaga. Ji yra atspari vandens poveikiui, ant jos idealiai sugula visa spalvų paletė.

nuotrauku spausdinimas ant drobes

Spauda ant drobės suteikia galimybę naujam įspūdžiui prikelti bet kurią Jūsų nuotrauką: vestuvių, gimtadienio, peizažų, skenuotas senas nuotraukas. Drobė – tai ne tik originali interjero detalė, bet ir išskirtinė dovana bet kokia proga. Norint išgauti gerą nuotrauką ant drobės, reikalinga aukščiausia nuotraukos raiška. Įvertinkite, ar nuotraukoje tinkamai išdėstytas objektas. Jeigu turite abejonių nuotraukos tinkamumu spaudai, susisiekite su mūsų konsultantais. Mes pateiksime visą reikiamą informaciją.

Perkelkite gyvenimo akimirką ant drobės!

E PARDUOTUVE

Su standartiniais paveikslais ant drobės ir kainomis susipažinti bei užsakyti galite mūsų el. parduotuveje

Foto drobės pagaminimo laikas priklauso nuo gamybos eigos.

Pilnas užsakymo apdorojimas trunka vidutiniškai 3-6 darbo dienas. Apie užsakymo vykdymą būsite informuoti asmeniškai. Norėdami pasidomėti spauda ant drobės, susisiekite su mumis.

Susisiekite su mumis ir gausite atsakymus į visus klausimus. Kontaktai
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Facebook