0
Reikia pagalbos?

Firminiai blankai, vokai

Firminiai blankai ar firminiai vokai su įmonės logotipu yra puiki priemonė, atstovaujanti Jūsų interesams už įmonės ribų. Tai puikus papildomas marketingo įrankis.

Įmonės nuolat konkuruoja tarpusavyje. Kokybiškai sumaketuoti firminiai blankai padeda tinkamai reprezentuoti įmonės veiklą, tinkamai konkuruoti ir užsitikrinti geresnę poziciją rinkoje.

Mums rūpi, kad Jūsų firminiai blankai ar firminiai vokai įgytų dizainą, geriausiai atskleidžiantį įmonės veiklą, jos stilių, potencialą. Tai atliekama naudojant tinkamas spalvas, logotipus ar ženklus.

Paverskite siunčiamą korespondenciją išskirtine ir ypatinga – astakomieji laiškai neš tik sėkmingas naujienas.

Firminiai vokai, puikiai atspindintys  organizacijos stilių, visada stiprina kompanijos įvaizdį. Siūlome firminių vokų maketavimo bei spaudos paslaugas. Vokai gali būti įvairių dydžių ir stiliaus, su organizacijos logotipu bei rekvizitais ant voko priekinės ar galinės dalies.

Sukurkite išskirtinę reklamą – pasinaudokite spalvotu voku. Spalvoti firminiai vokai padeda patraukti potencialaus kliento akį voko išore bei jo turiniu, tad tikrai liksite pastebėti ir išgirsti. Taip pat klientų dėmesį galite atkreipti įvairiais piešiniais ir atvaizdais, susijusiais su Jūsų vykdoma veikla.

Spausdiname tiek mažo, tiek didelio tiražo užsakymus. Užsakymus siunčiame į visus Lietuvos miestus. Visus užsakymus stengiamės įgyvendinti kaip įmanoma greičiau.

Siūlomi:

  • Firminiai blankai su įmonės logotipu;
  • Firminiai vokai su įmonės logotipu;
  • Sąskaitų blankai;
  • Save kopijuojantys blankai;
  • Firminiai važtaraščiai;
  • Firminiai vizito lapeliai (talonėliai);
  • Perdavimo akto blankai;
  • Įvairaus tipo firminiai blankai ir vokai.

Kviečiame susisiekti su mumis – pasiūlysime geriausiai Jūsų poreikius ir galimybes atitinkantį individualų pasiūlymą.

Susisiekite su mumis ir gausite atsakymus į visus klausimus. Kontaktai
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Facebook